школа

1

Категорія: 

Учительку Золотоніської гімназії ім. С. Д. Скляренка Зінаїду Григорівну Куриленко нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня.

1

Категорія: 

Вчора, у навчальному закладі ЗОШ №2 відбулася акція "Голуб миру". Цілий тиждень учні школи готувалися до заходу - виготовляли жовто-блакитних голубів, на яких писали побажання миру та злагоди для військових, які перебувають у зоні АТО.

1

Категорія: 

Торік першого вересня шкільний дзвоник покликав до класу й школярів Вільхівської початкової школи-НВК, та вже п’ятого вересня школу закрили на невизначений строк, що стало неабиякою прикрістю для сільчан. Частина дітей із Вільхів пішла навчатись до Коробівської школи, частина — до Золотоноші, а щоб навчатись в місцевій школі — дітей не стало. До підготовленого приміщення у Вільхах серед лісу в оточенні крислатих дубів ходили тільки понад три десятки малюків до дитсадка.

1

Категорія: 

Ще з кінця минулого місяця, на базі школи інформаційних технологій №2 розпочав свою роботу табір англійської мови - ESL Elementary 2014. В цьому році 110 учнів виявили бажання відвідати мовний табір та удосконалити знання з іноземної мови.

1

Категорія: 

У ряді шкіл Золотоноші цього тижня за парти разом із учнями 9-х класів сіли й представники Золотоніської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів.
Тут відбулися відкриті уроки на тему "Декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2013 року".

1

Категорія: 

Спільна робота садка і школи проходить червоною ниткою в навчально- виховному процесі. У місті Золотоноша кожен дошкільний заклад співпрацює з педагогічними колективами загальноосвітніх закладів. Прикладом цього є постійне відвідування дітей учителями шкіл як у дитячих садках, так і дошкільнята здійснюють екскурсії до школи.
Протягом останніх місяців вихованці старшої групи дошкільного закладу «Ялинка» відвідали СШІТ№2.

1

Категорія: 

Шостого лютого на базі Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій, під керівництвом заступника директора з науково-методичної роботи Мар'яни Ніщенко, відбулося засідання Міської школи молодого вчителя. На заняття завітали молоді педагоги усіх шкіл міста та спеціаліст відділу освіти Ірина Пономаренко.

1

Категорія: 

Особливої уваги і підтримки потребують сьогодні сільські навчальні заклади. Створення сучасних умов для навчання дітей та молоді, можливість отримувати якісні знання – це запорука майбутнього розвитку українського села.

Приємною подією для учнів та педагогічного колективу Подільського навчально-виховного комплексу стало 29 січня 2014 року вручення мультимедійної дошки. 

1

Категорія: 

Зимові канікули - час, коли після напруженого навчання з усіх усюд до міста з'їжджаються золотоніські студенти. Саме тому на різдвяні свята спортивний зал Золотоніської гімназії приймав товариський баскетбольний турнір між випускниками та учнями гімназії.

1

Категорія: 

З 27 січня (понеділок) розпочинається міський чемпіонат з баскетболу серед шкіл міста, який відбуваєтьс кожного року. Ігри будуть проходити з 27 по 31 січня. 

Команди хлопців будуть грати в залі загальноосвітньої школи №3, а команди дівчат в спортивному залі гімназії ім. С.Д. Скляренка.

Початок всіх ігор о 14.00. Протягом кожного дня буде розігруватися по три гри.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Сторінки