Новини спорту

1

Категорія: 

У здоровому тілі – здоровий дух. Це вкотре довели учасники обласної спартакіади медичних працівників. 16-ті за ліком змагання зібрали понад півтисячі медиків з усієї Черкащини. Вони визначали найсильніших у дев’яти видах.

1

Категорія: 

Змагання місцевими ентузіастами проводяться уже четвертий рік поспіль. Цього разу участь у турнірі прийняло 11команд (по 5 команд з Золотоноші та Черкас і одна з Драбова). Проте порівняно невелика кількість команд була компенсована їх високим класом. Так у числі учасників змагань опинились гравці «Черкаських Мавп» Микита Воєвода, Вадим Голик та один з лідерів збірної U-18 - Іван Ткаченко.

1

Категорія: 

В переддень до Дня Незалежності, 23 серпня,  в парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбудеться спортивний турнір зі стрітболу. В нашому місті дані змагання з  баскетболу проводяться вже п'ятий рік поспіль.

1

Категорія: 

Щорічний турнір з міні-футболу пам’яті голови Черкаської облдержадміністрації (1999-2002) Володимира Лук’янця, який відбувся 14 червня, цього року розширив географію та збільшив масштаб. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат Черкаської міськради Інна Лук’янець.

1

Категорія: 

12 червня 2015 року через місто Золотоноша пройде найдовша у світі факельна естафета "Всесвітній біг заради гармонії". 

"Всесвітній біг заради гармонії" - глобальна факельна естафета, спрямована на зміцнення дружби між народами та прокладання шляхів до справжнього миру-єдності, який починається з серця людини.

1

Категорія: 

Увага! Змінилося місце проведення першого етапу змагань з автослалому - він пройде у Черкасах 7 червня в Долині Троянд замість проведення Золотоноші.

Початок змагань о 14:00.

Оргкомітет змагань

 

1

Категорія: 

Понад три місяці тривав відкритий чемпіонат міста Черкаси із волейболу, в якому взяли участь 7 команд: крім п’яти місцевих ще дві «іногородні» — із Золотоноші й Чигирина.

1

Категорія: 

17 міських та районних команд змагалися у чемпіонаті Золотоноші з міні-футболу.

З 29 листопада 2014 року по 29 березня 2015 року в місті Золотоноша на стадіоні ДЮСШ проходив Чемпіонат м. Золотоноші з міні-футболу, під егідою Федерації Футболу м. Золотоноші.

1

Категорія: 

«Велопробіг єдності» та святкова ярмарка у підтримку українських воїнів, які борються за територіальну цілісність України, пройшли цієї суботи в Золотоноші.

1

Категорія: 

9 березня в Черкасах в ДС "Будівельник" проходив турнір зі стрітболу серед школярів, команди старшої вікової групи були поділені на групи. У своїй групі молоді баскетболісти Золотоноші, чемпіони турніру минулого року, обіграли черкаські школи №16 з рахунком 11-10 і №17 (Нагорний Дмитро, Войтович Ярослав) 12-10.

Сторінки