Інтерв'ю

1

Категорія: 

Цьогоріч Золотоноша стала взірцем для інших і прославилася на всю країну своєю унікальної програмою «Місто власними руками». Про дію програми, підсумки минулого року, плани на майбутній, та про святкування Нового року міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський розповів в інтерв’ю «Про все».

1

Категорія: 

До Дня Незалежності у Золотоноші поспішають завершити першу чергу реконструкції центральної площі. А вже завтра (22 серпня) у місті пройде традиційний фестиваль чорнобривців. Такими кроками Золотоноша впевнено йде до того, щоб ставати сучасним європейським містом. Про плани розвитку районного центру, фестиваль та майбутні вибори в інтерв’ю «Про все» розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

1

Категорія: 

Золотоноша – дивовижне, як для Черкащини і всієї України місто. Тоді як скрізь Революція Гідності слідом за загальноукраїнською зносила й збанкрутілу місцеву владу, в Золотоноші протягом багатьох років зберігається політична стабільність, стійке зростання економіки, щороку вдосконалюється благоустрій.

1

Категорія: 

У той час, коли в країні панує неспокій і тривога, в Золотоноші наполегливо продовжують ремонтувати дороги і тротуари.

1

Категорія: 

За останніми даними, в обласному рейтингу Золотоніський район зараз займає перше місце. Він же отримав першість і за результатами нинішніх жнив, досягнувши найвищої врожайності ранніх зернових. Керує районом вибраний на цю посаду півроку тому голова районної ради Валерій Петрович Саранча. Як ми вже писали, недавно його заступник Олександр Нагаєвський пішов добровольцем захищати Батьківщину, а посада голови райдержадміністрації та першого заступника протягом півроку залишається вакантною.

1

Категорія: 

Не минуло й місяця з дня призначення Павла Ільченка начальником Золотоніської об’єднаної податкової інспекції, а складається враження, ніби цю посаду він обіймає вже доволі давно. І все тому, що із першого ж дня Павло Васильович приступив до своїх безпосередніх обов’язків, поринувши у роботу, як говорять, з головою.

«Час – найдорогоцінніше, що є в кожної людини, і втрачати його не можна ніколи, – стверджує Павло Ільченко і додає: – Вважаю, у будь-якій справі треба викладатись на усі сто відсотків. А тоді, коли ти керівник – цього замало. Отоді необхідно жити лише роботою, жертвуючи навіть особистим часом. Тут вже ста відсотків замало, віддаватися справі слід вже у рази більше».

1

Категорія: 

ФК «Спартак» доволі непогано стартував у Чемпіонаті області з футболу, після восьми ігор команда Руслана Ізвозчика займає третю сходинку турнірної таблиці.
Молодий та амбітний спеціаліст Руслан Олександрович розповів «Черкаському спорту» за рахунок чого вдалося так якісно стартувати у чемпіонаті, які проблеми спіткають на команду та багато іншого.

1

Категорія: 

У Золотоноші планують побудувати резервуар чистої води, в якому зберігатиметься денний запас води для міста. Про це «Прочерку» повідомив заступник міського голови Золотоноші Олег Масло.

– Йдеться не тільки про запас на випадок, якщо з якихось причин у місті не стане води, – розповів Олег Михайлович. – Для європейських міст це – поширена практика. Справа в тому, що заповнюється резервуар вночі, коли електроенергія постачається за спеціальним тарифом. Таким чином досягається пряма економія, і вже через 14 місяців ми окупимо всі наші затрати.

За словами Олега Масла, розпочати спорудження резервуару в Золотоноші планують уже цьогоріч.

1

Категорія: 

У Золотоноші явка на вибори – 62 відсотки. За Петра Порошенка проголосувало трошки менше 53 відсотків. Тобто якось так вийшло, що Золотоноша дала той самий показник, що й Україна в цілому.

Хіба що Анатолій Гриценко в нас набрав дещо більше, ніж в Україні загалом – все-таки він наш земляк, із Черкащини. У Золотоноші Гриценко навіть трохи обійшов Олега Ляшка. А так – наше місто по суті відображає те, що відчуває вся Україна.
Велике значення для України мав сам факт проведення виборів. Навіть події, які ми спостерігаємо після 25 травня, дають можливість сподіватися на встановлення в Україні миру.

Сторінки