Новини економіки

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2016 року розпочалась кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2015.

1

Категорія: 

Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. до нього потрапив Золотоніський маслоробний комбінат, який входить до складу групи компаній «Молочний Альянс».

1

Категорія: 

Головним управлінням ДФС в Черкаській області на 10-00 год. 27 листопада 2015 року заплановано проведення вебінару для платників податків на тему трудових відносин.

1

Категорія: 

17 листопада у Золотоноші містянам представлять головний документ, за яким місто житиме наступні п’ять років. Стратегію розвитку міста до 2020 року розробляли тривалий час, а тепер проект винесуть на розсуд громади.

1

Категорія: 

Цього року міська рада започаткувала новий підхід до формування бюджету розвитку Золотоноші, до якого, у першу чергу, будуть внесені проекти, сформовані мешканцями міста, на ремонт, реконструкцію, будівництво та інші роботи з благоустрою дворових заїздів, вулиць і провулків та житлово-комунального напрямку. Цей підхід отримав назву – відкритий конкурс «Золотоноша власними руками».

1

Категорія: 

На Золотоніському машинобудівному заводі побували столичні гості з ДК «Укроборонпрому» на чолі з генеральним директором Романом Романовим. Їх супроводжували керівники області, міста й району — Юрій Ткаченко, Віталій Войцехівський, Олександр Лісовий. Приймали гостей директор заводу Віктор Калинюк та голова наглядової ради Володимир Дятченко.

1

Категорія: 

Сьогодні, 30 вересня 2015 року об 11 год. 15 хв. в актовій залі Золотоніської ОДПІ (1 поверх) відбудеться безкоштовний семінар (skypе-конференція) з підприємцями Золотоніського району.

1

Категорія: 

16 вересня цього року відбулась тридцять шоста сесія Золотоніської районної ради, яку провів голова ради Валерій Саранча. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий та його перший заступник Володимир Денисенко, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, міжрайонний прокурор, керівництво Золотоніського міськвідділу СБУ та УМВС, представники місцевих засобів масової інформації, сільські голови, керівники сільських комунальних підприємств.

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ звертає увагу платників на те, що у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів Міндоходів шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів ДФС утворені нові органи фіскальної служби.

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ запрошує на вебінар на тему: «Звітність щодо сум нарахованого ЄСВ. Порядок повідомлення органам ДФС про прийняття працівника на роботу», який відбудеться 18 вересня 2015 року.

Сторінки