Аналітика

1

Категорія: 

На що ми звертаємо в першу чергу свою увагу, відвідавши незнайоме місто? В будь-якому регіоні чи країні? Що найбільше формує нашу уяву щодо рівня культури місцевих жителів та їхніх стандартів цивілізованого життя? Які образи закарбовуються у пам’яті найбільше?

1

Категорія: 

Кожне невеличке містечко чи селище – це Україна в мініатюрі. І недооцінювати їхнє значення – не можна. Розвиватимуться регіони держави – розвиватиметься і вона сама. Тож залучати інвесторів для розвитку того чи іншого населеного пункту – вимога часу. Той, хто нею нехтує, ніколи не буде ефективним адміністратором.

1

Категорія: 

Проблема правильного облаштування міста стає щодня все більш актуальною. Раніше, при Радянському Союзі ніхто навіть не думав, що ледь не кожна родина матиме свій автомобіль і, в майбутньому, вулицями буде їздити така їхня кількість. Чомусь і про тротуари обабіч цих вулиць теж не думали (окрім центральних вулиць та прилеглих до них).

Сьогодні все більше співвітчизників задумується над тим, щоб міста нашої країни були охайними, зручними для пересування чи просто радували око жителів або ж гостей. Пропоную задуматися над проблемою влаштування автошляхів та комунікацій  нашого рідного міста - Золотоноші.