Афіша

1

Категорія: 

1

Категорія: 

ГУ ДФС у Черкаській області продовжує обслуговувати платників за допомогою системи електронних послуг і анонсує наступні вебінари - 22 та 26 січня з висвітлення податкових змін – 2016 та заповнення головних декларацій за 2015 рік.

1

Категорія: 

Привітати сезон урожаю компанія Alltech та Агрофірма “Маяк” вирішили відкриттям Фестивалю “Весела ферма”. Головною родзинкою свята стане атракціон «Кукурудзяний лабіринт» на площі 34 000 квадратних метри, що розташований на полі Агрофірми «Маяк» у селі Піщане, Золотоніського району, Черкаської області.

1

Категорія: 

Юнацький фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!» відбудеться 18-19 вересня у Золотоноші.

Таке свято проходитиме у Златокраї вперше, повідомляє видання «Прочерк» з посиланням на  Золотоніську міську раду.

1

Категорія: 

Пропонуємо ознайомитися з афішею заходів святкування Дня Незалежності в місті Золотоноша, які відбудуться 22 серпня 2015 року.

1

Категорія: 

Пропонуємо ознайомитися з повною афішою фестивалю творчої молоді Золотоноші під назвою "Звуки незалежності".

1

Категорія: 

Шановні мешканці та гості міста Золотоноша! Гостинно запрошуємо вас з 10 по 12 липня на площу Недільного Ринку, де відбудуться прем’єрнi вистави Єдиного в Україні Державного Цирку-Шапіто “ВОГНІ КИЄВА”!

1

Категорія: 

Жителів та гостей міста запрошують на святкування традиційного українського свята "Івана Купала". 

1

Категорія: 

13 червня в Районному будинку культури відбудеться святковий концерт дитячої хореографічної студії "Успіх" з нагоди 5-річчя заснування. Запрошуються гості та жителі міста.

1

Категорія: 

26 травня о 19-00 Золотоніському районному будиноку культури відбудеться показ фільму  про війну на сході нашої країни "Добровольці Божої чоти".

Сторінки