Золотоніський технікум ветеринарної медицини

Опис: Золотоніський технікум ветеринарної медицини білоцерківського державного національного аграрного університету.

Один із найстаріших серед спеціальних навчальних закладів України. Починається історія технікуму з 1898 року, коли Департаментом землеробства була створена нижча сільськогосподарська школа. За період з 1898 по 1917 рр. школа зробила 18 випусків по 18-20 слухачів. Першим керуючим школою був Анцібор, через рік його змінив М. Семенов, під редакцією якого вийшов перший друкований звіт про роботу Золотоніської сільськогосподарської школи. У 1920 році школа була перейменована в Золотоніський сільськогосподарський технікум. Усього до Великої Вітчизняної війни в технікумі підготовлено 1000 спеціалістів сільського господарства, У період фашистської окупації вся навчальна і господарська база були знищені. Як і вся країна, технікум піднімався з попелища. Вже з грудня 1943 року було відновлено навчання за спеціальністю «агрономія». В 1957 році було проведено перший набір студентів на навчання за спеціальністю «ветеринарія», а в 1961 році перші випускники-фельдшери ветеринарної медицини отримали дипломи. З цього ж року припинено набір студентів за спеціальністю «агрономія». Усього за післявоєнний період було підготовлено більш як 2000 кваліфікованих агрономів. Першими організаторами ветеринарного відділення були Колесніков В.Ф., який обіймав посаду директора у 1958–1962 рр. та Альошин Б.І., що працював на посаді директора з 1962 по 1986 рр. У 60-70 роки зростає матеріально-технічна база навчального закладу, проводиться реконструкція, добудовуються нові приміщення.

 
Здійснює підготовку за спеціальностями:
  • фельдшер ветеринарної медицини 
  • технологія виробництва та переробки продукції тваринництва 
 
На денній формі навчається в середньому 360 студентів. Щорічний набір на перший курс становить 175 осіб.
 
Колектив технікуму приділяє багато уваги професійній активізації студентів. Проводяться тематичні тижні дисциплін, які завершуються конкурсними професійними вечорами. Викладачі технікуму є постійними учасниками Республіканської виставки досвіду роботи педагогічних колективів навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.
 
Гордістю навчального закладу є фольклорно-етнографічний ансамбль «Дружба», створений у 1968 році. Він є базою естетичного виховання студентів, засвоєння ними основ народної моралі та етики. У пошані в технікумі спортивно-масова робота. Команди студентів неодноразово ставали призерами обласних, районних та міських змагань.
 
Директор - Лисенко Євдокія Василівна
 

Адреса:

  • Проїзд Садовий, 1

Телефони:

  • Директор - 5-31-87
  • Приймальня - 5-24-57
  • Заступник директора, бухгалтерія - 5-26-07
  • Підвал ЦО - 2-14-46

E-mail:

Фото: 

Коментарі

Офіційний сайт Золотоніського технікуму ветеринарної медицини БНАУ http://ztvm.at.ua

Total votes: 484

Додати новий коментар