Відеоновини

1

Категорія: 

27 травня Золотоніська дитяча музична школа відзначала 60 років з дня заснування. Пропонуємо переглянути відеозапис концерту.

1

Категорія: 

23-річний Ярослав Платмір служив у окремій розвідувальній роті 81-ої штурмової бригади ВДВ. Туди пішов добровольцем тогоріч у вересні. Наприкінці січня отримав поранення, боронячи Донецьке летовище.

1

Категорія: 

Пропонуємо переглянути відеозапис з концерту до 9 травня, який відбувався в парку ім. Т.Г. Шевченка.

1

Категорія: 

Пропонуємо перегляути наш короткий відеорепортаж, про заходи, які проходили 9 травня в нашому місті  Золотоноша.

1

Категорія: 

Мати загиблого у зоні АТО офіцера ЗСУ Євгена Півня отримала медаль за подвиг сина. Він був професійним військовим, який не одноразово їздив у небезпечні відрядження на схід країни. Одне із них закінчилось трагедією. 4 жовтня минулого року майор пожертвував своїм життя заради своїх солдат у Донецькому аеропорту.

1

Категорія: 

Більша частина приміщень 156-го зенітно-ракетного полку тепер на окупованих територіях і солдатам не ставало місця. Тепер вони розмістяться  містечку Золотоноша на базі частини, яку розформували три роки тому. Наразі, гуртом військові і містяни доводять територію до ладу і вже прийняли перших військовослужбовців зі сходу.

1

Категорія: 

Три машини місцевий комітет сприяння обороні відправив на допомогу українській армії. Силами підприємців та волонтерів автомобілі відремонтували та обладнали для роботи.

1

Категорія: 

Пропонуємо переглянути відеорепортаж ОТРК "Рось" з патріотичного велопробігу, який відбувся в Золотоноші цими вихідними.

1

Категорія: 

Черкащина втратила ще одного героя. Біля Донецького аеропорту загинув боєць із Золотоніщини – В'ячеслав Гага.

Сторінки