Соціальні новини

1

Категорія: 

Поблизу села Прохорівка всихає сосновий ліс. Ця ділянка знаходиться у Прохорівському лісництві Золотоніського лісгоспу, квартал 47 (Канівський район).

Чотири роки тому ці насадження (близько 15 гектарів) перебували в осередку активізації соснового шовкопряда. В результаті, вражений шкідником ліс був ослаблений. Оскільки ділянка знаходиться в бідних умовах зростання, додалися й несприятливі кліматичні фактори – спекотні посушливі літні періоди, вологодефіцит, нестабільні зими. Все це посприяло тому, що всихання сорокарічних сосен набуло катастрофічних масштабів.

1

Категорія: 

У Золотоноші штрафуватимуть підприємців, які не прибирають сніг та лід на прилеглих  тротуарах.

Про це в коментарі «Про все» повідомив заступник міського голови Золотоноші Олег Масло.

1

Категорія: 

29 січня, в день пам`яті Героїв Крут в Золотоніському паспортному столі (тепер офіційна назва цього закладу — Золотоніський районний сектор управління державної міграційної служби України в Черкаській області) паспорт нового зразка у формі ID-картки отримав одинадцятикласник Гельмязівської середньої школи Євген Усачов, 1999-го року народження.

Це перший паспорт такого зразка не лише в Золотоноші і Золотоніському районі, а й на всьому Лівобережжі і загалом в Черкаській області.

1

Категорія: 

Цього року на центральній площі Золотоноші міська рада створила справжнє новорічне диво. Крім ялинки, на ній встановлені ще й іграшкові будиночки та казкові персонажі.

1

Категорія: 

Днями стартувала глобальна правозахисна кампанія Amnesty International «Марафон написання листів». 

Протягом тижня люди в усьому світі підписуватимуть петиції, аби закликати припинити порушення прав людини урядами низки країн, та писатимуть листи підтримки демонструючи солідарність з тими, хто страждає від несправедливості.

1

Категорія: 

Від ідеї до її втілення – все гуртом. Мешканці Золотоноші взялись самостійно змінювати місто. Люди спільно збирають гроші і готують проекти. А міськрада втілює їх за рахунок бюджету. Про "місто власними руками" розкажуть журналісти ТРК Вікка.

1

Категорія: 

Населений пункт отримав назву Чапаєвка у 1923 році. Під час громадянської війни тут зупинялися на відпочинок полки 25 Чапаєвської дивізії. Через це тоді ще Богушкову Слобідку вирішили перейменувати.

Нині село входить до переліку населених пунктів, які потрібно перейменувати згідно із законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Однак жителі Чапаєвки проти перейменування села.

1

Категорія: 

У міському будинку культури міста Золотоноша відбулися урочистості з нагоди зустрічі воїнів Донецького зенітного ракетного полку повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України.

1

Категорія: 

На початку наступного року в Золотоноші відкриють центр гемодіалізу. Його облаштовуються у центральній районній лікарні. В центрі зможуть обслуговуватись жителі черкаського Лівобережжя. Таких хворих на ниркову недостатність – близько 30 осіб. Хід робіт сьогодні перевірили голова ОДА Юрій Ткаченко, мер Золотоноші Віталій Войцехівський, а також головний лікар клініки «Фрезеніус» Володимир Новаківський.

1

Категорія: 

У Золотоноші сьогодні відкриють міський Будинок культури із капітально відремонтованою глядацькою залою. Тепер золотоніська сцена претендує на найкращу в області.

Сторінки