Новини освіти

1

Категорія: 

Восьмикласник Золотоніської міської школи №3 Максим Козодой здобув перемогу у двох обласних конкурсах — в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика і мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

1

Категорія: 

22 грудня в Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».Пройшовши відбірковий етап і тестування, на нього потрапило 9 учасників — крім столиці, фіналісти з Миколаєва, Одещини, Харкова, Вінниці та Черкащини.

1

Категорія: 

3 грудня у рамках роботи секційних засідань обласного семінару керівників органів управління освітою та завідувачів районними, міським методичними кабінетами на тему «Громада, влада, освіта: створення сприятливого освітнього середовища» його учасники відвідали навчальні заклади міста Золотоноші, аби ознайомитися з досвідом взаємодії місцевої влади, громади та освіти.

1

Категорія: 

Золотоніський міськрайонний центр зайнятості організував професіографічну екскурсію для 15 учнів школи-інтернату на завод ТОВ «ФЕС УКР», яке спеціалізується на виробництві розчинних кавових напоїв.

1

Категорія: 

30 вересня Золотоніська центральна районна бібліотека святкувала Всеукраїнський День бібліотек разом із своїми читачами,провівши для них низку заходів в рамках Дня відкритих дверей. найцікавішим із них виявилася вулична акція - квест «Мій край - Златокрай», яка була проведена спільно з сектором у справах молоді та спорту та присвячена 95-річчю з дня народження М. Пономаренка – нашого відомого земляка, краєзнавця, який присвятив все життя вивченню історії рідного краю.

1

Категорія: 

«Він крізь роки ніс факел краєзнавців для України, для її буття» під такою назвою 16 вересня 2015 року  у Золотоніській центральній районній бібліотеці відбулося літературне свято юних читців та літераторів Золотоніщини, присвячене 95 річниці з дня народження М.Ф.Пономаренка, організоване методистами районного відділу освіти Золотоніської РДА Логіновим А.Ю. та Олексієнко Л.О.

1

Категорія: 

На День знань учні Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради отримали унікальний клас робототехніки.

1

Категорія: 

З 22 по 26 червня 2015 року на базі Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій працював музичний табір за участю носіїв англійської мови. Цього року до нас завітали Беверлі Солберг, Карен Ларсон, Мішель Бейлі, Аннетт Вілсон та Джефф Вілсон.

1

Категорія: 

У Золотоноші цього року — 153 учні-випускники. З нагоди їхнього свята в центрі міста зібралося багато люду. Учорашні школярі проходили шеренгами на центральну площу, а ведуча розповідала про успіхи й таланти кожного з них поіменно. У небо було випущено багато жовтих і блакитних кульок. А наостанку випускники всі разом кружляли у вальсі на площі.

1

Категорія: 

2 червня 2015 року в парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбулося свято приурочене Міжнародному Дню захисту дітей, яке традиційно святкується вперші  дні літа.

Сторінки