Додати новий коментар

3-го вересня, 2016 р.

Високоповажні !

Мене звуть Віктор Мішалов. Я народився в Сідней, Австралії в 1960 р. Я цікавлюся українською музикою. Граю на бандурі. В 2009 р. захистив кандидатську дисертацію про харківську бандуру.
Зараз працюю над докторську дисертацію саме про ерґологічні аспекти народної бандури – інструменти які існували на території колишньої гетьманщини, тобто Лівобережної України до ХХ ст.

Мене цікавлять саме народні бандуру, кобзи та торбани які різко відрізняються від академічні хроматичні бандури ХХ ст. в тім що ці інструменти були зроблені кустарним способом і мають малу кількість струн (десь около 20 але найбльше до 26). Ці інстументи досить легко впізнати бо мають (або мали) дерев'яні кілки.
Зараз складаю список інструментів які знаходяться в музеях світу
Мене цікавить чи у Вас у музеї існують подібні інструменти, та будь-які деталі які можете знаєте про цих інструментів.

Дідусь мій з с. Чорнобай. Він вчився в Золотонішській гімназії. Там викладав математику Михайло Злобінцев (Домонтович). Він створив гурток бандуристі яљі власні бандури зробили. У мене кілька статтей були про його діяльність.

З поклоном,

Віктор Юрійович Мішалов
victor.mishalow@yahoo.com

П.С. : У мене батько народився в на Полтавщині в с. Березоточі недалеко від Лубни. Дідусь там працював вченим на дослідній станцій лікарських рослин.

You voted 3. Total votes: 258