Золотоноша прощатиметься з жертвою Іловайського котла

1

Категорія: 

Чергова новина про смерть земляка на сході сколихнула сьогодні Золотоношу. Посмертний герой – Максим Харченко, котрий загинув під Іловайськом. Сама трагедія трапилась наприкінці серпня під час обстрілу так званого гуманітарного коридору для українських військових. Проте тільки зараз тіло Максима нарешті ідентифікували.

36 річний Харченко навчався у місцевій школі №2, закінчував гімназію. Згодом став професійним снайпером, учасником багатьох миротворчих операцій на різних континентах світу.

Сам він не відразу зміг потрапити в зону АТО, адже через професію мав певні проблеми з опорно-руховим апаратом. Завдяки пластині у нозі його і впізнали аж через три місяці після загибелі… Смерть Харченка також підтвердили його товариші по службі, котрим днями вдалось звільнитись з полону.

Прощання з героєм відбудеться завтра. Час та ймовірне місце громадської панахиди буде повідомлено пізніше.

Нагадаємо, що це вже п’ята жертва україно-російської війни із числа жителів Золотоноші та району. Раніше загинули бійці батальйону «Айдар» Валентин Чурута із Золотоноші,  батальйону «Київ» Руслан Шеремет з Піщаного, миколаївський десантник Євген Півень (уродженець Золотоноші) та прапорщик прикордонної служби Сергій Єпіфанов, котрий у мирний час проходив службу в Оршанці.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Горить свіча і плаче мати, Куди поділося дитя? Лягло воно лиш задрімати? Та зупинилося життя… «Пробач матусю що покинув, Заставив плакати, прости. Я йшов за вільну Україну! Я лиш хотів допомогти. Я знаю тобі важко, трудно, Й життя не буде вже тобі. Та буду тут, з тобою рідна, У серці, ненько, буду я завжди. Бо кажуть, що герої не вмирають, Ти чуєш мамо я Герой! І жити буду вічно в Раю, Ти свічку лиш постав за упокой. Хотів я долі для країни, Майбутнього для діточок своїх. Щоб хоч вони не бачили руїни, Жаль, таки не дочекався їх. Вже час… Таки не плач, мамо Прости мене чим завинив, «Небесна сотня» буде стражом вічним, І я заступником твоїм..» Відправилась душа на захід сонця, Підняли ангели і понесли у Рай. Він мав почесне право охоронця, Він є Герой, він полетів у даль…(((

Земля пухом,царство небесное,пусть смерть твоя будет на совести нашего правительства которое запрещает отстрелеваться,не даёт нормальной техники и посылает на смерть молодых парней,теперь для людей ты остался героем а с нашего правительства не кто и не вспомнит,лично я не зная этого человека считаю его заслуженным героем Украины,дай Бог терпения твоим родным,земля тебе пухом и вечная память.

Громадська панахида сьогодні була жахливо організована. Соромно за тих, хто за це взявся і не довів до кінцця. І за тих, хто повинен був займатися і не виконав своїх обовязків.

Земля пухом. Слава Україні.

Слава герою. Максиму було вашко жити тут в мирному житі він жив лише війною і рвався вбій. Але для нього це най вища нагорода померти героем в бою за свою батьківщину!!!!

Додати новий коментар