Золотоніська ОДПІ запрошує на вебінари 22 та 26 січня 2016 року!

1

Категорія: 

ГУ ДФС у Черкаській області продовжує обслуговувати платників за допомогою системи електронних послуг і анонсує наступні вебінари - 22 та 26 січня з висвітлення податкових змін – 2016 та заповнення головних декларацій за 2015 рік.

На вебінарі 22 січня 2016 року (цієї п’ятниці) на прохання платників будуть викладені питання справляння ПДВ та податку на прибуток підприємств у 2016 році і надане детальне роз’яснення по заповненню декларації з податку на прибуток підприємств за 2015 рік.

 26 січня 2016 року (наступного вівторка) відбудеться спеціальний вебінар з детального роз’яснення нового порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік.

Он-лайн трансляцію слід переглядати на сайті “Допомога платнику” за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/

Питання спікерам, вказавши назву суб’єкта господарювання, можуть направити усі бажаючі на адресу: zolotoniskaodpi@meta.ua чи help_payer@ukr.net

Три кроки для участі у вебінарі:

- підключення до сайту: dopomogaplatnyku.ck.ua;

- авторизуватись та під`єднатись до скайпу студії вебінарів «Допомога платнику» ДФС у Черкаській області (скайп-логін: help_payer, груповий чат «Вебінар») студій без використання відео-трансляції (веб-камера не потрібна);

- надання запитань за допомогою скайп-зв‘язку у текстовому режимі без використання відео-трансляції всіма підключеними студіями.

Що робити платникам, які не можуть підключитись до онлайн перегляду:

- прийти до 10-00 год. 15.01.2016 року у центри обслуговування платників

(ЦОП) у державних податкових інспекціях Черкаської області і дивитись трансляцію у спеціальних студіях;

- або прийти до 10-00 год. 15.01.2016 року у міські, сільські і селищні ради

Черкаської області на місцях і дивитись трансляцію на місцях. Навчатися разом з вами будуть і органи місцевого самоврядування.

Крім того вебінар у запису можна дивитися на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/ або на спеціальному каналі в YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Чекаємо на зустріч з вами і ваших запитань!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар