Золотоніський маслоробний комбінат потрапив до 10 заводів України, котрі будуть реалізувати свою продукцію в ЄС

1

Категорія: 

Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. до нього потрапив Золотоніський маслоробний комбінат, який входить до складу групи компаній «Молочний Альянс».

Про це повідомляє Європейська Правда, з посиланням  на заступника міністра аграрної політики і продовольства Владиславу Рутицьку.

"Для деяких наших підприємств відкрито експорт молока і молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції", - відзначила вона.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії "Люстдорф" (Вінницька область), "Молочний дім" (Дніпропетровська область), "Лакталіс - Миколаїв", "Гадячсир" (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, "Менський сир" (Чернігівська область), "Роменський молочний комбінат" та його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська область).

Нагадаємо, раніше про те, що 10 українських виробників молочних продуктів виходить на ринок Євросоюзу, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар