В день Святого Миколая на дітей чекає креативне вітання

1

Категорія: 

Створення на центральній площі Золотоноші казкової композиції, красива підсвітка, ялинка, яка обертається, концерт, подаруночки від святого Миколая для дітей із соціально незахищених категорій населення – усе це ввійде до програми відзначення в Золотоноші дня пам’яті відомого християнського святого.

– У нашому місті планується низка новорічно-різдвяних загальноміських свят – відкриття новорічної ялинки, святкування в новорічну ніч, різдвяний концерт під ялинкою на центральній площі міста, – розповіла «Прочерку» заступник міського голови Золотоноші Світлана Суддя. – 10 січня в міському Будинку культури відбудеться святкова «Різдвяна зустріч».

Що ж до дня святого Миколая, то до нього готувалися не тільки організатори святкування, але й дітлахи. Зокрема, вони писали листівки святому, деякі із них – надзвичайно зворушливі. Так, одна дитина написала, що просить тільки одного – аби її татко повернувся з війни живим і здоровим.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар