У Золотоноші відкрили безкоштовний театральний сезон

1

Категорія: 

Золотонісці мають можливість безкоштовно дивитися вистави у виконанні акторів черкаського драмтеатру. Вже 11 грудня всіх містян запрошують на виставу “Кайдашева сім’я”.

– Квитки ми роздаємо безкоштовно, отримати їх можна у міському Будинку культури, де й відбуваються вистави, – розповів виданню "ПроВсе" міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

У листопаді золотонісці вже бачили такі вистави як “Сватання на Гончарівці” та “Боїнг-Боїнг”. Цього ж разу до перегляду запрошують на “Кайдашеву сім’ю”. Міський голова жартівливо додає, що подивитися таку виставу не завадило б тим містянам, які конфліктують через межу на власних садибах.

– На всіх виставах у нас завжди аншлаг. Робота акторів оплачується з коштів меценатів, – зазначає Віталій Войцехівський, який і сам залюбки дивитися вистави. – Для Золотоноші це такий собі передріздвяний театральний сезон.

До речі, 16 грудня до Золотоноші також завітає ще й Черкаський обласний симфонічний оркестр. Квитки на нього також безкоштовні.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Ніякі квитки отримати неможливо, їх розкидали між ... Навіть не знаю як сказати. Простим людям квитки не дістати. Як не намагалися. Чесно кажучи, ми б і заплатили, та "біднячки" розхватали всі безкоштовні квитки.

Додати новий коментар