Рятувальники провадили роз’яснювальну роботу серед золотонісців

1

Категорія: 

Рятувальники Черкащини продовжують проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного житлового сектору. Разом з соціальними працівниками, волонтерами співробітники ДСНС відвідують пенсіонерів, багатодітні родини та інших громадян, аби переконати у важливості дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду.

2 грудня такі рейди було проведено в містах Канів та Золотоноша, інформують в прес-службі Упраління ДСНС в Черкаській області.

Рятувальники Управління ДСНС у Черкаській області разом з волонтерами поспілкувалися з місцевим населенням та дізналися яким чином вони опалюються свої будинки. На сьогодні приватні будинки здебільшого газифіковані, тож співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій звернули увагу на стан газового обладнання і надали поради щодо дотримання правил пожежної безпеки вдома.

Господарі, з якими спілкувалися фахівці ДСНС, переконують, що перед настанням холодів запрошують фахівців газової служби, який перевіряє чи справно працює система. У разі потреби спеціалісти служби газу усувають несправності та пояснюють як запобігти небезпеці. Рятувальники ж в свою чергу нагадали, що не варто сушити речі над газовими плитами, а тим більше обігрівати ними приміщення.

Громадянам, які для обігріву свого житла використовують пічне опалення, співробітники ДСНС нагадали правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та наголосили на небезпеці користування саморобними або пошкодженими обігрівачами.

Фахівці Служби порятунку нагадали місцевих жителів, що не можна використовувати кабелі та дроти з пошкодженою ізоляцією, а також газові прилади, обігрівачі чи каміни з поганою вентиляцією та залишати їх увімкненими без нагляду. Необхідно вчасно проводити ремонт та прочистку систем обігріву, перевіряти прилади та електромережу на справність. Також під час рейдів рятувальники звернулися до батьків не залишати своїх малолітніх дітей без нагляду та постійно їм розповідати про небезпеку гри із сірниками, вогнем та різними електроприладами.

На завершення рейду співробітники ДСНС роздали господарям помешкань застережні листівки щодо правил користування пічним опаленням, газовими та електричними приладами та побажали тепла та безпеки у домівках.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар