Черкаські театрали гастролюватимуть у Золотоноші

1

Категорія: 

30 жовтня золотонісці в оновленому залі міського будинку культури мали змогу побачити виставу «Сватання на Гончарівці» артистів Черкаського драматичного театру імені Тараса Шевченка. Зал був повний. Глядачі із захопленням сприймали комедійну виставу української класики. Ця подія дала початок новій традиції.

Як відомо, влітку в приміщенні Черкаського драматичного театру сталася пожежа. Тепер його відновлюють, а колектив театралів виступає в Черкасах на сцені обласної філармонії та в будинку культури імені Івана Кулика, а також гастролює.

Прийомом і умовами в Золотоноші артисти залишились задоволені. Для глядачів — відремонтований зал зі зручними кріслами, для артистів — зручні гримерки й сцена з необхідною акустичною та освітлювальною апаратурою. Ремонт у Золотоніському міському будинку культури тривав з весни й до осені, для опалення було змонтовано твердопаливний котел. А в середині жовтня оновлений будинок культури відкрили. Між золотоніським відділом культури та колективом черкаського театру укладено угоду, що двічі на місяць, починаючи з листопада, черкаські артисти приїжджатимуть до Золотоноші на гастролі.

Найближчим часом золотоніські глядачі також зможуть подивитися та послухати в міському будинку культури виступи Черкаського народного хору, ансамблю «Росава», симфонічного оркестру філармонії.

Валентина Андрійченко, Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар