Головою Золотоніської райради знов обрали Валерія Саранчу

1

Категорія: 

11 листопада відбулося засідання першої сесії Золотоніської районної ради VII скликання. На її засідання прибули всі обранці – 34 депутати.

Згідно із законодавством України сесію відкрила голова районної виборчої комісії Тетяна Любаненко, яка повідомила про результати виборів депутатів районної ради. Депутатські мандати розподілились таким чином:

– Золотоніська районна партійна організація Аграрної партії України – 11 депутатів;

– Золотоніська районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання ,,ЧЕРКАЩАНИ” -7 депутатів;

– Золотоніська районна в Черкаській області організація Партії ,,БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА ,,СОЛІДАРНІСТЬ” – 5 депутатів;

– Золотоніська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка – 5 депутатів;

– Золотоніська районна організація політичної партії ,,Всеукраїнське об’єднання ,,Батьківщина”- 3 депутати;

– Золотоніська районна організація політичної партії ,,УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” – 3 депутати.

Після оголошення результатів виборів голова районної виборчої комісії передала повноваження для подальшого ведення сесії тимчасовій президії. Депутатський корпус сформував лічильну комісію районної ради та перейшов до виборів голови Золотоніської районної ради.

У результаті таємного голосування переважною більшістю голосів вдруге головою Золотоніської районної ради було обрано Саранчу Валерія Петровича (обраний депутатом від Золотоніської районної партійної організації Аграрної партії України).

Голова лічильної комісії Володимир Лосіцький, голова райдержадміністрації Олександр Лісовий та весь депутатський корпус привітали Валерія Петровича з обранням його на посаду голови Золотоніської районної ради, інформують у прес-службі Черкаської облради, повідомляє видання ПроВсе.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар