Рятувальники допомогли вибратися жінці з погреба

1

Категорія: 

1 жовтня о 19:00 по лінії «101» до золотоніських рятувальників з вулиці Благовіщенська, надійшла інформація про жінку, яка перебуваючи у власному домоволодінні упала до погреба.

За словами чоловіка потерпілої, коли жінка спускалася до льоху, стара драбина не витримала та зламалася. Отримавши чисельні забої рук та ніг жінка впала на дно підвалу і не могла самостійно піднятися на поверхню. Почувши гуркіт та стогін, чоловік, який на той час знаходився на подвір`ї, викликав на місце події рятувальників та лікарів.

Фахівці ДСНС, які оперативно прибули на місце, спустилися до потерпілої та закріпивши на жінці спеціальний рятувальний ремінь, обережно підняли її із чотирьохметрової глибини на поверхню. Після підйому жінку було передано до рук лікарів. Після першої медичної допомоги, для більш ретельного діагностичного огляду, 58 - річну потерпілу було доставлено до Золотоніської центральної лікарні.

За інформацією ДСНС України в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар