Рятувальники тільки ліквідували одну пожежу як одразу отримали повідомлення про іншу

1

Категорія: 

31 вересня о 13:00 у селі Піщане, через необережне поводження з вогнем на відкритійтериторії виникло загорання сухої трави. Неконтрольоване горіння швидко поширилось на площу майже в 3 га. Дізнавшись про пожежу яка могла набути великих розмірів, сільський голова Володимир Єщенко, організував місцевих добровольців, які за допомогою діжки із водою зуміли зупинити поширення вогню.

Остаточно пожежу вдалось ліквідувати о 14:30, коли на допомогу добровольцям прибув черговий караул Золотоніської пожежно-рятувальної частини.

Ледве рятувальники ліквідували загорання трави як із села Дмитрівка надійшла інформація про загорання стерні, яке загрожувало поширитися на господарчі та житлові споруди. Як стало відомо, всупереч вимог пожежної безпеки, намагаючись у такий небезпечний спосіб звільнити площу, стерню запалила господарка. Згодом, коли вогонь став швидко поширюватися в напрямку господарських будівель сусідів вона злякалася і повідомила про небезпеку рятувальникам. Проте попри зусилля 68-річної жінки яка намагалася ліквідувати загорання власними силами вогонь, ще до прибуття фахівців ДСНС, поширився та знищив надвірну споруду в якій зберігалася  пшениця, кукурудза та солома загальною вагою близько 4 т.

Аби ліквідувати пожежу, до місця події крім рятувальників було спрямовано ще й спеціально пристосовану техніку СТОВ «Пальміра».

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар