Загадкова смерть: у Золотоноші попрощалися з пенсіонером-самогубцею (ВІДЕО)

1

У Золотоноші попрощалися із пенсіонером-самогубцею. Чоловік підпалив себе прямісінько на подвір’ї власного будинку. Свідками трагедії стали судді та землеміри. Ті саме приїхали із вимогою перенести паркан. За нього загиблий судився із сусідами. Ті вважають: чоловік був не в собі, тому й пішов на самогубство. Правоохоронці ж припускають – пенсіонера довели.

Про це повідомляє vikka.ua

Рідні та друзі Валерія шоковані його моторошною смертю. Кілька днів тому, на подвір’ї власного будинку, чоловік облив себе бензином та підпалив. З опіками більш ніж половини тіла, його доставили до місцевої лікарні. Потому – в черкаську. Там і помер.

Юрій Мазур, заступник головного лікаря Золотоніської районної лікарні: "Опіків було 60% тіла, і в принципі стан його відносився до важкого, опіковий шок з усіма наслідками".

Олексій, син загиблого: "В шоке вообще все, и ожидать этого никто не мог, но точно к этому, в любом случае, к поджогу надо готовиться, по крайней мере горючую смесь какую-то подготовить, неизвестно, когда это он там задумал".

Трагедія сталася на очах у судді районного суду. Валерій Савенко зізнається: за 22 роки роботи такого жаху не бачив. Суддя пригадує: до будинку пенсіонера прибув із землемірами. Ті хотіли встановити  межі земельної ділянки. Через неї пенсіонер посварився із сусідами.

Валерій Савенко, суддя Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області: "Не успіли нічого, навіть слова, а тільки успів сказати – почекайте, Валерій Павлович, що ви робите? Він виливає на себе пляшкуу, якусь рідину, така пластикова, і підпалює. Це жах".

Земельний конфлікт у родині Швець розгорівся два роки тому. До суду на пенсіонера подала сусідка. Вимагала посунути паркан у дворі на 70 сантиметрів. А сусід, додає, психічно не здоровий. Інакше, каже, такого б не утнув.

Тетяна Рудь, сусідка: "Ну він, щось було в нього з головою. Щось не в порядку було".

Галина Швець, дружина загиблого:  "На нас соседи подали в суд, для того, чтобы им для обслуживания сарая нужно метр, раньше этого не ставилось, потому что забора не было, и они ходили по нашей территории, когда хотели. Я на его стороне, я его оправдываю. В моих глазах он совершил очень поступок, требующий такой выдержки и такой силы, что я просто им даже горжусь, можно сказать"
На трагедію вже відреагували правоохоронці. І відкрили кримінальне провадження.

Дмитро Грищенко, прес-офіцер УМВС України в Черкаській області: "В провадженні Золотоніського міськвідділу знаходиться кримінальне провадження відкрите за фактом "доведення до самогубства", стаття 120, вона передбачає обмеження або позбавлення волі строком до трьох років".

Обидва сина загиблого мають намір і далі доводити в суді, що клаптик землі – належить їм. Кажуть - це справа принципу. Бо так хотів батько.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар