Спливає термін декларування доходів, отриманих в 2014 році

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області інформує, що останній день подачі декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2014 році – це 30 квітня 2015 року.

Нагадуємо,  що відповідно до норм Податкового кодексу України з 1 січня 2015 року в Україні стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян. Платники податку, які згідно з розділом ІV Кодексу зобов’язані подавати декларацію, подають її до 1 травня 2015 року.

Платників Золотоніського району запрошуємо в Золотоніську об’єднану податкову інспекцію, яка знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 153.

Допомогу у складанні та поданні декларацій про майновий стан і доходи за 2014 рік можна отримати у центрі обслуговування платників податків Золотоніської ОДПІ.

У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар