Митрополит на великодній службі представив нового Золотоніського єпископа

1

Категорія: 

Незабутнє Великодне дійство з освяченням пасок і писанок відбулося в тому числі і в Золотоніському Свято-Успенському Соборі, де освячення проводилось і в суботу ввечері, і вдосвіта в неділю після всенощної служби.

Разом з настоятелем храму благочинним протоієреєм Ярославом Іванусою правили службу й освячували та благословляли дари Божі його помічники. Як повідав отець Ярослав, віряни щедро жертвували зі своїх Великодних кошиків на допомогу бійцям АТО.Тільки самих пасок було передано 75 та ще багато інших святкових гостинців через Координаційний комітет сприяння захисту України й передано у місто Щастя для бійців і потребуючих жителів.

А на другий день Великодня до Свято-Успенського храму приїздив владика Софроній, відслужив тут службу і звернувся до вірян з проповіддю. Разом з владикою співслужили ще 16 священиків. Він також представив нового єпископа Золотоніського Іоанна (Вахнюка), чин наречення якого відбувся 3 квітня у Києво-Печерській лаврі. Новий єпископ Золотоніський Іоанн став вікарним архієреєм, тобто він маючи єпископський сан, перебуватиме у підпорядкуванні правлячого архієрея митрополита Софронія (Дмитрука) і виконуватиме його доручення. Майбутній владика Іоанн подякував молитовно батькам, духовному керівництву й зазначив, що усвідомлює покладену на нього відповідальність. Сам він народився 1968 року і виріс в Києві, але церковну службу проходив на Черкащині. У 1991 році був призначений настоятелем Свято—Троїцького храму в Ірклієві Чорнобаївського району, а з січня 1992 року очолив Чорнобаївське благочиння Черкаської єпархії. Тепер у Золотоніському Свято-Успенському храмі з більш як столітньою історією його як вікарного архієрея представляв вірянам правлячий митрополит.

Олеся Помагай, "Черкаський Край"

Фото: Прочерк.info

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар