Відбувся чемпіонат міста з міні-футболу

1

Категорія: 

17 міських та районних команд змагалися у чемпіонаті Золотоноші з міні-футболу.

З 29 листопада 2014 року по 29 березня 2015 року в місті Золотоноша на стадіоні ДЮСШ проходив Чемпіонат м. Золотоноші з міні-футболу, під егідою Федерації Футболу м. Золотоноші.

Першочерговою метою цього турніру було популяризація міні-футболу в місті та районі, залучення різних верств населення до занять спортом та пропаганда здорового способу життя. У змагання взяли участь 17 команд з міста та району. Команди були розділені на дві групи, і грали в два етапи, повідомляє "Черкаський спорт"

Після першого етапу по чотири кращі команди з кожної групи виходили в «Суперлігу» і на другому етапі розігрували чемпіонство та призові місця. Інші команди, які посіли на першому етапі місця нижче четвертого, на другому етапі розігрували місця з дев’ятого по сімнадцяте в «Лізі Б».  Ігри на обох етапах проходили за коловою системою в одне коло. Про запеклість боротьби і рівень команд свідчать показники турнірних таблиць.

В «Суперлізі» перша четвірка команд йшла майже з однаковими показниками і лише в останньому турі визначився чемпіон міста, ним стала команда «Мікс», срібний призер команда «Форсаж», та бронзовий призер команда «Динамо». А в «Лізі Б» при рівній кількості очок в команд «ЗМК-Ветеран» та «Гельмязів» лише результат гри між собою вирішив лідерство команди «ЗМК-Ветеран».

Слід зазначити що чемпіон міста «Мікс», призери «Форсаж» та «Динамо» в свої складах мали лише місцевих гравців, вихованців Золотоніської ДЮСШ, та випускників шкіл міста різних років. Команди переможець та призери «Суперліги» були нагороджені кубками а гравці медалями.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар