На посту ДАІ «Золотоноша» затримали автомобіль, який був у розшуку

1

Категорія: 

На стаціонарному посту «Золотоноша», який розташовано на 121 км автодороги «Бориспіль-Запоріжжя» спрацювала система «Відеоконтролю-Рубіж». Новітня технологія зафіксувала рух автомобіля «Хонда-Сівік», що знаходиться в розшуку. За кермом автомобіля перебував 27-річний водій, житель Полтавської області, який прямував з міста Черкаси у напрямку Золотоноші.

При перевірці автомобіля з’ясувалося, що державний номерний знак належить іншому автомобілю. А під час детальної перевірки документів, а саме свідоцтва про реєстрацію було встановлено, що номер кузова, який записаний в свідоцтві про реєстрацію не співпадає з номером кузова, що є в обліковій картці бази ДАІ на даний транспортний засіб та має явні ознаки підробки, а автомобіль на території України не зареєстрований.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу міліції. Автомобіль доставлено до міськвідділу міліції міста Золотоноша.

За інформацією Управління ДАІ в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар