"Легіон" та "Форсаж" зіграли в дербі на чемпіонаті Черкас [Відео]

1

Категорія: 

Останньої неділі 2014 року в рамках відкритого чемпіонату Черкас з баскетболу відбулось золотоніське дербі між командами" Легіон" та "Форсаж". Незважаючи на те, що цього року команди вирішують різні турнірні задачі, це дербі має принциповий характер і перемога в ньому додає особливих емоцій.

До звітного матчу команда "Легіон" підійшла рішуче налаштованою, проте з великою кількістю кадрових проблем. Відсутність молодих талантів Вадима Боровика, Стаса Наливайка, Андрія Ярошенка та Влада Тараненка змусила вносити корективи до складу на матч, тому у старті з перших хвилин вийшов ветеран Золотоніського баскетболу Артур Абрамов. Досвідчений гравець вийшов на гру з особливим настроем і разом з капітаном команди Тарасом Журбою та легіонерами Олегом Рудаковим та Андрієм Шимулею буквально з!їли "Форсаж" у захисті в першій четверті 22-4.

Гра була фактично зроблена. "Форсаж" зусиллями Сергія Шарипова та Олександра Мірошника намагались внести злам в гру проте клас "Легіона" дався взнаки і команда впевнено тримала суперників на відстані в 20 очків. Перевага дозволила вперше в сезоні вийти Сергію Матюші та Тарасу Шепелю. В останні 4 хвилину матчу гравці Легіону розслабилися і дали змогу "Форсажу" підсолодити гірку пілюлю поразки, скоротивши рахунок до пристойних 52-60. "Легіон" одержує другу перемогу в сезоні, а Форсаж тішиться пристойною грою. Від імені команди "Легіон" вітаємо всіх любителів баскетболу з наступаючим Новим Роком. Бажаемо здоров!я, професійних та особистих звершень. Ігри наступного туру пройдуть 11 січня у палаці спорту Будівельник. Запрошуємо всіх підтримати золотоніські команди.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар