Головну площу міста повністю реконструюють [ФОТО]

1

Категорія: 

На початку цього року,коли в центрі міста демонтували пам'ятник Леніну, постало питання щодо реконструкції центральної площі міста. Через події, які відбувалися в нашій країні протягом 2014 року, виникало достатньо дискусій та суперечок на тему як саме необхідно оновити зовнішній вигляд площі. 

Аби врахувати думки і побажання всіх жителів міста, раніше вже були проведені громадські слухання щодо площі та щодо розміщення пам'ятника Небесній Сотні.  Навіть знайшовся спонсор, який погодився встановити цей пам'ятник. В той же час, до центральної площі міста "прикріпилася" назва "Площа Героїв Майдану",  яка була довподоби більшості жителям міста.

Дискусії щодо того, якою повинна бути головна площа міста, тривають до цього часу. Але більшість містян сходяться на думці, що це має бути рекреаційна зона з зеленими насадженнями, місцями для відпочинку, оскільки саме тут проводиться більшість масових заходів та святкувань. Назва ж залишається "Героїв Майдану".

Ще одну крапку над 'і' поставило недавнє встановлення пам'ятника Небесній Сотні в меморіальному парку. Все-таки головна площа міста - для містян, а для пам'ятника місце саме в парку, де вже давно розміщені монументи воїнам-афганцям, полеглим чорнобильцям та жертвам Голодомору.

Тому нещодавно міська влада представила публіці оновлений проект реконструкції головної площі Золотоноші - площі героїв Майдану. Ми пропонуємо вам ознайомитися з ескізами проекту. Зрозуміло, що це ще далеко не кінцева версія проекту, тож якщо ви маєте будь-які пропозиції та зауваження, повідомляйте їх в Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин виконкому Золотоніської міськради, за телефоном 5-22-95.

Також варто зазначити, що з приводу реконструкції площі планується провести громадські слухання в майбутньому.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Віьаю. На мою думку, варто залишити на місці чудові красуні-ялинки. Дякую за увагу.

Площа здається занадто пустою, влітку там буде неймовірна спека, людям не буде де посидіти (там немає тіні). Можливо, варто було б залишити берізки з боку кінотеатру, і хоча б одну ялинку? Мені здається, при бажанні їх можна вписати в будь-який дизайн.

Обов'язково мають бути якісь столики з парасольками! Грандіозна ідея, приєднуюсь до привітань!

А где наши прекрасные елки?????

Ялинки не стальки старі, щоб їх безжально зрубувати. Їх варто залишити для окраси площі, тіні і щоб прикрасити на Новий рік живу ялинку, а не штучне опудало.

У мера як завжди, наміри гарні, а діла не дуже. З такими темпами це нагадує реконструкцію недільного базара яка так і залишилась на гарних картинках. А на заяву мера, що після реконструкції площі ялинки все одно загинуть, скажу вони ростимуть там ще мінімум 100 років,щоб на площі не робилось, якщо звісно їх не спиляти. "Ламать не строить."

Площу , звичайно реконструювати треба. А ще можна зробити великий парк ( в центрі міста великі території лук та боліт). Думаю і громада в такій справі не залишиться осторонь.

Площу , звичайно реконструювати треба. А ще можна зробити великий парк ( в центрі міста великі території лук та боліт). Думаю і громада в такій справі не залишиться осторонь.

ВСЕТАКИ ЗРУБАЛИ . і ХТО ВАС ТЕПЕР НАЗВЕ РОЗУМНИМИ

мало того, что ёлки срубили, так и старый асфальт, который можно было снять и пустить в переработку, валяется вперемешку с землей и корнями...

Додати новий коментар