Начальник Золотоніської ОДПІ привітав колег-ветеранів з професійним святом

1

Категорія: 

З глибокою повагою до ветеранів Державної податкової служби України звертається очільник золотоніських податківців Павло Ільченко. 

За його словами, в День вшанування пенсіонерів та ветеранів ДПС України варто згадати людей, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег.

"Щодня ми пам’ятаємо: наші сьогоднішні успіхи ґрунтуються на міцному фундаменті напрацювань попередніх поколінь професійних, порядних, патріотичних фахівців, - зазначає Ільченко. 

Головний податківець додає, що нинішній особовий склад місцевої ОДПІ вчився у найкращих майстрів своєї справи, згодом прийнявши спадщину, адже нинішні колеги-пенсіонери завжди думали про майбутнє і довірили їм реалізацію своїх ідей.

"Ми завжди будемо вдячні вам, і завжди беремо з вас приклад. Запевняю, що ми зробимо все, аби зберегти та примножити те, що було створено. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я та довгих років життя, оптимізму та мудрості, радості та спокою. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, Божим благословенням і наснагою. Щастя Вам!" - звертається з вітальним словом Ільченко.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар