Молодіжна рада провела перше засідання з міським головою [ФОТО]

1

Категорія: 

Команда нового молодіжного мера Андрія Ярошенка, на чолі з директором БДЮТ Олександром Омельченком, завітала до міського голови Віталія Войцехівського та дізналась про деякі секрети успішного управління.

На зустріч із Золотоніським очільником окрім самого Андрія були запрошені його заступник, Дмитро Кузьмінський, а також члени молодіжного уряду – Альона Брова, Марія Здражевська, Шаміра Кісанова, Олександр Поліщук, Каріна Рудікова та Іван Харь.

Учні мали змогу висунути свої ідеї та питання міському керівництву, але головною метою заходу було власне знайомство з мером.  

Під час зібрання лунали деякі цікаві запитання від учнів та студентів. Найактуальніші з них стосувалися перспективи фінансової та моральної підтримки молодіжних ініціатив з боку виконавчої влади. Відповідь Войцехівського була дуже дипломатичною: «Якщо є мета та прагнення до мети – то буде й результат. У вас дійсно амбіційні плани, ви нагадуєте мені тих, хто був у нас минулого року. Так само як і їм, я говорю зараз і вам, що коштів ніколи не буває достатньо, але надання фінансової допомоги звичайно ж буде».

На думку міського голови, подібні неформальні стосунки допоможуть наладити контакт з молоддю.

«Ми старші, в нас більше життєвого досвіду, тому ми готові вам сприяти, ми будемо вас підтримувати та допомагати, - наголосив Войцехівський. - До тих пір, поки не вимкнеться світло в моєму кабінеті,  ви в будь-який момент маєте змогу звернутись до мене за порадою».

Відповідаючи на пропозицію Дмитра Кузьмінського щодо проведення «Брейн-рингу» між командами молодіжної та міської ради, золотоніський мер відповів позитивно.

«Минулого року ми були здивовані, коли діти нас обіграли, тому, коли рахунок буде "слизький", прошу нам піддатися», - жартома зауважив він.

Міський голова також запросив молодіжний уряд на наступну сесію Золотоніської міської ради, на якій розглядатимуться питання про бюджет райцентру. Молодіжні ж представники матимуть змогу висувати на обговорення свої проекти та пропозиції.

«Будуємо місто своїми руками» – це новий проект міської влади, до якого будуть залучені члени молодіжного уряду. За словами організаторів, на даний момент вже існує величезна кількість планів та ідей щодо плідної співпраці.

«Головне - це ідея та однодумці! Маючи це, людина подолає будь-які труднощі, - завершив зібрання Віталій Войцехівський. – А молодь – це та активна сила, з якою можна змінювати світ на краще та «перевертати гори».

Анастасія Заболотня, "Золотоноша онлайн"
Фото: Марина Полтавець

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар