Після конфлікту з арбітром президентові "Урагану" загрожує серйозна дискваліфікація

1

Категорія: 

Резонансна ситуація трапилася у черговому турі чемпіонату черкаської області з футболу. Пристрасті закипіли у матчі «Базис» - «Ураган» (3:1). Причому відбулося це за участі арбітра, і знову в епіцентрі уваги Сергій Цибулько, повідомляє Черкаський спорт

Кілька років тому за цим арбітром влаштували полювання у Христинівці, цього разу він став об’єктом протестів з боку граючого президента «Урагану» - Миколи Безгуби.

Після того, як Безгуба почав апелювати до арбітра, за спробу провести «Базисом» заміну з порушенням регламенторних норм, арбітр виписав йому жовту картку. Такий хід речей не сподобався правому захисникові «Урагану», який, за словами очевидців, попросив пильніше слідкувати за грою. В підсумку Цибулько дав президенту «Урагану» пряму червону картку. Епізод на цьому не вичерпався, заспокоювати конфліктуючі сторони довелося навіть інспектору гри – Миколі Зубко. В результаті Безгуба таки полишив футбольне поле, але розбір польотів продовжився після гри. Рукоприкладства, як вважає більшість, там не було, але багатостраждальному арбітру довелося почути чимало футбольних і не лише трактувань з боку Безгуби.

Все це у свій рапорт вніс Сергій Цибулько та інспектор гри. Ймовірно, Микола Безгуба, який окрім президентських функцій на футбольному полі є емоційним зарядом «Урагану», отримає дискваліфікацію. Не виключено, що вона буде до кінця чемпіонату.

Микола Зубко, інспектор матчу: «Хтось говорить, що Коля бив «Цибулю», цього не було. Але у своєму рапорті я написав, що в адресу арбітра звучали погрози, щодо фізичної розправи. Так воно і було, остаточне рішення прийматиме КДК, але я думаю за таке потрібно давати дискваліфікацію на кілька матчів».

Одіозний арбітр Цибулько вже не вперше потрапляє у подібні ситуації. В 2011 році своїми діями він спровокував бурхливі протести на футбольному матчі у Христинівці, внаслідок чого вимушений був тікати від розлючених футболістів "Зорі", місцевих уболівальників та одного велосипедиста. Також відомий випадок його побиття у Тальному.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар