"Людина року - 2014": золотонісці обиратимуть кращих земляків

1

Категорія: 

«Золотоноша онлайн» оголошує початок цікавої ініціативи, яка, маємо надію, стане гарною традицією для нашого краю в майбутньому – загальне відкрите голосування жителів міста та району на предмет визначення людей, котрі внесли найбільший вклад в різні сфери нашого життя у 2014 році.

Задля максимальної об’єктивності та охоплення більшої кількості достойних земляків, конкурс проводиться в наступних окремих номінаціях: спортсмен року, вчитель року, посадовець року, лікар року, підприємець року, артист року, громадський активіст року, політик року, митець року.

Ми, звісно ж, не можемо фізично охопити усе населення Золотоніщини, крім того, навіть не маємо морального права самотужки визначати претендентів на звання. Тому сформувати список людей, чиї імена прийматимуть участь у конкурсі, ми пропонуємо вам, нашим читачам.

Найближчі два місяці проводитиметься відбір учасників конкурсу на основі ваших вподобань. В грудні – голосування, котре буде проводитись на офіційному пабліку у соцмережі “VK”.

Вже зараз запрошуємо внести свої кандидатури щодо номінації «Спортсмен року», скориставшись формами, наведеними нижче. Тут необхідно вказати ім’я претендента, його посаду (чи сферу зайнятості), а також факти, завдяки яким, на вашу думку, людина повинна приймати участь в конкурсі.

Посадовець року - http://goo.gl/forms/Msttgwiy64
Спортсмен року - http://goo.gl/forms/m8cCrcfrtr
Вчитель року - http://goo.gl/forms/C3BFZOQRyO

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар