Золотоніська ОДПІ: оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюються виключно в ЦОП

1

Категорія: 

Для зручності платників починаючи з 29 вересня оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюються виключно в центрах обслуговування платників.

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу суб’єктів господарювання – для оформлення (отримання вперше, отримання дублікату, проставлення відмітки про внесення щоквартальних платежів) ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами слід звертатись безпосередньо до місцевих центрів обслуговування платників.

Таким чином, платникам м.Черкас, Черкаського району та населених пунктів,  розташованих поблизу обласного центру, які донедавна звертались для оформлення ліцензій до профільного підрозділу головного управління Міндоходів в області за адресою  м.Черкаси, вул. Смілянська, 131, відтепер документи для оформлення ліцензії необхідно надавати та отримувати ліцензії (дублікати ліцензій) до ЦОП за місцем. 

Увага! За адресою: м.Черкаси, вул. Смілянська, 131, починаючи з 29 вересня 2014 року ліцензії взагалі не оформлюються!

Детальні консультації щодо оформлення ліцензій можна отримати у фахівця ЦОП. А у разі виникнення проблемних питань з оформлення ліцензій обов’язково звертайтесь на спеціальну гарячу лінію головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Адреси
центрів обслуговування платників Черкаської області

Місце реєстрації платника

Центр обслуговування платників, куди необхідно звертатись

Адреса ЦОП

м.Золотоноша та район

ЦОП Золотоніської ОДПІ

м.Золотоноша,

вул. Шевченка, буд.153

смт. Драбів та район

ЦОП Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ

смт. Драбів, вул. Леніна, буд.83а

смт.Чорнобай та район

ЦОП Чорнобаївського відділення Золотоніської ОДПІ

смт. Чорнобай,

пров.Слинька, 3

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар