Вітаємо з Днем Міста!

1

Категорія: 

День міста – це свято всіх, для кого Золотоноша стала долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Ми любимо тебе, наше місто ми пишаємось твоєю історією, ми наповнюємо тебе європейським змістом. Разом з нами його мешканцями, ти ростеш і розвиваєшся, долаєш незгоди та радієш нашим успіхам. Адже Золотоношу не можна не любити. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, затишні вулиці та площі. Золотоноша – домашнє місто, місто асоціацій, місто історії та культури.

А найбільша гордість міста – його мешканці. Саме вони створили для нас унікальну спадщину. Адже саме завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості розвивається сучасна Золотоноша.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Попереду – багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки вдасться втілити у життя. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто. і робити його ще більш красивим та затишним.

Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Дорогі золотонісці, щиро дякуємо кожному з вас за все, що ви робите для рідного міста, за те, що у непростий для країни час згуртовуєтеся навколо болі і сліз, не стоєте осьторонь.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень на благо рідного міста. Миру нам усім!!!

З Днем народження Тебе – рідне місто!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

З днем народження тебе,моя маленька батькiвщино,моя колиско дитячих мрiй!

Додати новий коментар