Перший шкільний урок з назвою «З Україною в серці»

1

Категорія: 

1 вересня після традиційної лінійки завжди проводиться перший урок. Але цього року перший урок був особливий, який мав назву «Україна – єдина країна». Метою уроку було поглибити знання учнів про нашу державу - Україну; сформувати національну свідомість школярів; розвинути пізнавальні інтереси учнів; виховати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.

Для п’ятикласників Новодмитрівського НВК перший урок провів їх класний керівник Володимир Терновий.

Вшанувавши пам'ять за загиблим українським воїнам хвилиною мовчання, діти обговорювали ту ситуацію, яка склалася в країні. Володимир Миколайович коротко розповів дітям історію боротьби за незалежність України, прагнення бути вільними і самостійними. Також пояснив, що на даний час Україна перебуває в стані неоголошеної війни з Росією. Останні місяці року, що минає, світ спостерігає взірець української єдності, взаємодопомоги, підтримки і соборності і одностайності.  

Як відомо, усі долучалися до волонтерських акцій щодо збору коштів українській армії, відправляли SMS, вкидали гроші до численних скриньок на армійські потреби, відвідували благодійні концерти.

Учительський колектив збирав кошти на рятівні бронежилети для українських вояків. Тому Володимир Миколайович запропонував дітям провести ще одну акцію – ”Я побажаю українському солдату…”Кожен отримав листівку з написом

«Я за тебе молюсь, український солдате
І благання мої у високому небі,
Вітчизну борониш ти героїчно
Тож залишся живим – більш нічого не треба»

На зворотньому боці листівки учні написали від себе побажання, підписалися і здали вчителю. Ці листівки будуть передані українським військовим на передову АТО для підняття бойового духу і підтримки.
На останок класний керівник подарував своїм учням жовто-блакитні стрічки, котрі вони прикріпили на своєму одязі біля серця.

«З Україною в серці» – ось такий рефрен і підсумок  першого уроку у Новодмитрівському НВК.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар