Відділ освіти доповідає про готовність навчальних закладів до нового навчального року

1

Категорія: 

Здається нещодавно пролунав останній дзвінок, але швидко промайнуло тепле літечко. І незабаром першовересень знову покличе всіх дітлахів до навчальних закладів.

У 2014-2015 навчальному році дошкільними закладами м. Золотоноша буде охоплено 1073 дитини, за шкільні парти сяде 2506 учнів. 

Приємно відзначити, що щорічно збільшується кількість першокласників. Цього року їх буде 306. Питання підготовки закладів освіти до нового навчального року ретельно вивчалося 14 та 15 серпня 2014 року комісією за участю заступників міського голови Судді С.В. та Масла О.М., начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Бабича С.О., начальника Золотоніського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідемслужби у Черкаській області Карпенка В.В., начальника Золотоніського РВ УДСНС України у Черкаській області Денисенка Ю.О., працівників відділу освіти та профспілки. Керівники навчальних установ завчасно спланували заходи, виробили порядок дій щодо підготовки до нового навчального року та до роботи в осінньо - зимовий період. Виконано поточні і косметичні ремонти в усіх навчальних закладах міста.

За спонсорські кошти та кошти батьківського комітету у гімназії ім.С.Д. Скляренка проведено ремонти та частково оновлено меблі у класних кімнатах, замінено 12 вікон, обладнано кабінет історії та комп’ютерний клас, відремонтовано всі станки по дереву та металу у майстернях. Приємно вразив новостворений тир для занять з предмету Захист Вітчизни, який облаштували у підвальному приміщені. Осучаснено шкільну бібліотеку. У СШ №1 замінено 20 вікон. Зроблено поточний ремонт водопостачання і туалетних кімнат. Замінено сантехніку у харчоблоці, відремонтовано водопостачання та витяжку. У СШІТ №2 частково оновлені меблі у класах. Придбано 14 проекторів та 16 екранів. У ЗОШ №3 зроблено капітальний ремонт водопостачання та водовідведення, завершено капітальний ремонт кабінету заступників директора, (відремонтовано стелю, стіни, підлогу, замінено вікна, опалення). Зроблено поточний ремонт даху. Замінено 4 вікна. Частково оновлені меблі у класах. Придбано 3 проектори, 3 ноутбуки, 2 телевізори, 3 кольорових принтери.

У ЗОШ №5 замінено та зроблено відкоси 34 вікон. Відкрито новий комп’ютерний клас. Оновлені шкільні меблі у початковій ланці. Встановлено 2 нові дошки. Придбано 1 комп’ютер, 1 телевізор, 1 проектор, стенди для хімічного кабінету. У ЗОШ №6 у туалетних кімнатах побудовані кабінки. Облаштований центральний вхід вертушками. Замінено 5 кранів для води. Відкрито та обладнано кабінет психолога. Придбано 2 дошки, багатофункціональний ксерокопіювальний пристрій, WF-роутер 2 шт., електрогазонокосилка. Замінені столи та лавочки у їдальні.

Приємно вражають підготовкою до навчального року дошкільні заклади. У д/з «Калинка» побілено фасадні стіни садочка, поставлено 5 вікон, частково відремонтований дах, замінено сантехніку в одній групі. Придбано 3 килими, 24 ліжка, 50 комплектів постільної білизни, жалюзі у музичну залу, холодильник у харчоблок, кольоровий принтер. У д/з «Струмочок» відремонтована пральна, центрифуга для білизни, плити у харчоблоці, придбана пральна машина, кольоровий принтер, дошки для підлоги у павільйонах. У двох групах замінено плитку на стінах та підлозі. Встановлено нові кухонні меблі, замінено 15 вікон. У д/з «Сонечко» встановлено 25 вікон, придбано новий посуд, іграшки, зроблено капремонт у двох групах. У д/з «Ялинка» Встановлено 20 вікон, зроблено 200 м2 евростелі, частково замінено сантехніку, лінолеум, зроблено ремонт надвірного туалету, придбано комп’ютер та 3 килими. У д/з «Берізка» замінено 12 вікон, частково кухонні меблі, шафи, іграшки, придбано 25 ліжок, сміттєвий бак. У д/з «Ромашка» замінено 6 вікон, 8 дверей, придбано лінолеум. У д/з «Веселка» встановлено 10 вікон, частково замінено сантехніку, відремонтовано витяжку у харчоблоці, придбано килим, ламбрекени, 125 комплектів білизни, посуд, іграшки. У СЮТ зроблено косметичні ремонти кабінетів.

Колективи освітніх закладів подбали про те, щоб 1 вересня 2014 року вихованці та учні розпочали навчання у відремонтованих, естетично оформлених приміщеннях.

За допомогу у створенні належних умов для навчання та виховання дітей щиро вдячні міській владі, батькам, спонсорам, усім небайдужим до освітянської галузі людям.

Двері навчальних закладів відкриті не лише для дітей та учнів м. Золотоноша. Ми радо зустрінемо також вихованців із Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим.

За інформацією сайту Золотоніського відділлу освіти

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар