Золотоніський футболіст потрапив до символічної збірної Черкащини

1

Категорія: 

Лідер атаки золотоніського "Спартака", Денис Бреус, за підсумками першого кола чемпіонату Черкащини з футболу був включений до збірної кращих гравців області. На його рахунку 9 голів в одинадцяти матчах цього сезону.

Як зазначає видання "Черкаський спорт", яке традиційно виступає організатором подібних рейтингів в нашому регіоні, Денис цілком заслужено потрапив до цього списку, адже молодий нападник є головною силою команди із Золотоноші в атаці і з цією місією справляється.

"9 голів – це хороший результат для нападника, котрий не гребує відійти назад, коли потрібно й допомогти своїй команді в захисті", - зазначає видання.

Також автори наголошують на високих швидкісних даних нашого гравця, котрі дозволяють йому виходити переможцем у більшості єдиноборствах із захисниками. 

"Прудконогих футболістів у чемпіонаті області не так і багато. Денис Бреус – один із найшвидших", - констатують експерти обласного футболу.

Разом з тим згадується і головний мінус Бреуса, над яким варто попрацювати талановитому золотонісцю - слабка реалізація моментів. За словами Черкаського спорту, у багатьох матчах Денис повинен був забивати більше одного м’яча. У такому випадку він міг би боротися із головним форвардом та бомбардиром чемпіонату.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар