Прокуратура виявила порушення у виділенні коштів на ремонт доріг

1

Золотоніська міжрайонна прокуратура виявила ряд порушень та невідповідностей у роботі органів місцевого самоврядування Золотоніського району щодо використання бюджетних коштів, виділених на будівництво та ремонт автодоріг.

У порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, Міжрайпрокуратура провела перевірку в органах місцевого самоврядування Золотоніського району щодо використання бюджетних коштів, виділених на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт, експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування на території населеного пункту.

Перевіркою встановлено ряд порушень та невідповідностей у роботі органів місцевого самоврядування на вказаному напрямку, формальний підхід посадовими особами до формування договірних відносин та первинних документів обліку виконання умов договорів про виконання зазначених робіт, що обумовлене відсутністю контролю за діяльністю останніх, повідомляють у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

З метою усунення виявлених порушень на покарання винних посадових осіб, міжрайпрокуратурою внесено 2 подання про усунення виявлених порушень з використання бюджетних коштів, виділених на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт, експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування на території Золотоніського району.

За інформацією сайту Золотоніської прокуратури

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

це і не дивно! добре, що в нашій рідній прокуратурі працюють такі кваліфіковані працівники

дійсно! декілька раз звертався до Золотоніської міжрайонної прокуратури та завжди отримував кваліфіковану та оперативну допомогу

в Золотоніській міжрайонній прокуратурі працює дуже шанована та поважна людина Гусєва Ніна Григорівна. Привітлива та відповідальна, завжди допоможе. Шановна Ніно Григорівно принагідно довзвольте привітати Вас з днем народження! Щирі вітання від всіх жителів нашого міста!

Як можна в такий складний для країни час так цинічно грабувати свій народ?! У нас і так дороги поганючі, ми постійно ремонтуємо свої автомобілі! Запитайте у будь-якого водія України, який хоча б раз їздив дорогами Черкащини, де найгірші дороги, так він відповість вам - на Черкащині... Нажаль... А тут ще й розкрадають! І коли ?! В той час, коли в нас невистачає коштів на армію, в той час, коли не вистачає коштів, аби закупити всім наших хлопцям, які захищають рідну землю бронежилетів навіть... Сволота так тільки поступає! Потрібно міняти цю систему як згори, так і з низу! З Президентом, я сподіваюсь, ми не помилилися і він візьме такі ситуації під свій особистий контроль!

Додати новий коментар