В Золотоноші поховали загиблого добровольця. Бійці "Айдару" помстилися за смерть товариша [ВІДЕО]

1

Категорія: 

Сьогодні золотонісці провели в останю путь ще одного героя України - Валентина Чуруту, уродженця села Хрущівка, який загинув в остані години "перемир'я" в Луганську.

Горе, яке вразило не тільки сім'ю Валентина, а й усіх жителів Золотоніщини, не можна було передати словами. Зі сльозами на очах та болем в серці, під звуки гімну України зустрічали загиблого героя на центральному майдані міста Золотоноші. Він загинув від снайперської кулі, будучи вже пораненим після мінометного обстрілу.

Останім добрим словом провели Валентина керівництво області та міста. За словами одного зі священників, до духовенства звернулася сестра загиблого і попросила, щоб заупокійну службу відправили священники усіх українських єпархій, тому на панахиді були присутні представники і УПЦ КП, і УАПЦ, і УГКЦ.

Валентина Чуруту, було нагороджено відзнакою "За заслуги перед Черкащиною". Посмертно.

Бійці батальону "Айдар" повідомили, що помстилися за смерть побратима.

За їхніми словами, за власною ініціативою підрозділ атакував позиції терористів та знищив велику кількість живої сили противника та декілька одиниць техніки.

"Плюнули на все. За даними, котрі нам принесли, узгодили роботу з артилеристами і розстріляли ділянку з мінометами та їхніми розрахунками, - повідомляють "айдарівці" на своїй сторінці у Facebook. - 12-15 тіл у "луГандонців". Заразом рознесли російські БРДМ, два БТРи та зенітну установку "Шилка".

"Ми високо цінуємо життя кожного нашого бійця. Але все-рівно здається, що мало, мало, мало...", - додають добровольці.

Нагадаємо, що це вже друга втрата Золотоніщини під час проведення АТО. Перший, з ким попрощалися, був Сергій Єпіфанов, старшина Державної прикордонної служби України, який загинув 14 червня в Маріуполі.

 

Олександр Городинець

Відео: Вікка

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар