Наші баскетболісти взяли участь в спортивних змаганях"Маніфест вулиць"

1

Категорія: 

В суботу 14 червня 2014 року у Черкасах на території розважального комплексу «Бочка» відбувся щорічний Всеукраїнський стрітбольний турнір «Маніфест вулиць 2014» в якому прийняло участь 34 команди (Київ, Бориспіль, Дніпропетровськ, Ніжин, Черкаси, Драбів, Кам’янка, Золотоноша та ін.). Команди були поділені на 8 груп - по 4 або 5 команд. Кращі 2 з групивиходили в наступний раунд.

Наше місто на турнірі представляли 2 команди – «Легіон» (Журба Тарас, Шимуля Андрій, Абрамов Артур, Поліщук Ігор) та «Таран» (Тараненко Владислав, Наливайко Станіслав, Ярошенко Андрій, Отабаєв Музаффар).

Команда «Легіон» потрапила до групи №3 де здобула дві перемоги над черкаськими командами «Графіті» 11:1 та «ШТА» 7:6 і поступилися Дніпропетровській команді «Робкіє рєбята» 5:11 і вийшли до наступного кола. Команда «Таран» зіграла у своїй групі з трьома черкаськими командами, перемогла «Ла-ла-ла» 7:5 і «Тріо» 11:6 та поступилась «Мутантам» 7:11, також потрапила до шістнадцятки кращих.

В наступному колі змагань, який проводився за олімпійською системою, тобто, програв-вилетів, наші команди спіткала невдача. «Легіон» поступився «Лебедцо» 8:11, яка складалась з гравців дублю та основи «Черкаських мавп», а команда «Таран» не змогла зробити сенсацію і поступилась минулорічному чемпіону цього турніру «Возьми свет» 4:11, участники якої професійні гравці Вищої ліги та ветерани «Черкаських мавп». Чемпіоном турніру стала Дніпропетровська команда «Робкіє рєбята», яка в фіналі здолала київський «Хотс» 16:13.

В цілому турнір пройшов на високому рівні, в перервах між матчами було дуже багато різноманітного шоу (виступ групи підтримки «Черкаських мавп» «Голден Леді», конкурс слем-данків, який виграв «надія» черкаського баскетболу Святослав Михайлюк та конкурс триочкових кидків – переміг гравець дублю «Черкаських мавп» Даніїл Іскаков. Наші команди провели матчі на якісному рівні і достойно представляли наше місто на турнірі.

Артур Абрмов

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар