На ремонті доріг вкрали 2 мільйони гривень

1

Прокуратура Черкащини зареєструвала кримінальне провадження за фактом заволодіння майже 2 мільйони гривень бюджетних коштів.
Прокуратурою Черкаської області постійно проводяться перевірки у сфері бюджетного законодавства в частині законності використання бюджетних коштів. Одним з напрямків державного фінансування є ремонт автомобільних доріг, стан яких на території області викликає занепокоєння учасників дорожнього руху.

У ході проведення прокуратурою перевірки в діяльності Служби автомобільних доріг у Черкаській області виявлено факт незаконного заволодіння підрядною організацією бюджетними коштами в сумі майже 2 мільйони гривень.

Так, у серпні 2013 року вказана організація виконала неналежний ремонт на окремих ділянках автомобільної дороги Драбів-Золотоноша, під час обстеження якої виявлено дефекти та руйнацію відремонтованої проїжджої частини.

За результатом перевірки прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 5 ст. 191 КК України за фактом заволодіння службовими особами бюджетними коштами на вказану суму.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар