Оперативне зведення ДАІ

1

Категорія: 

10 травня, на 24 км автодорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, при перевірці скутера «Хонда» під керуванням, 23-річного жителя м. Черкаси, виявлено, що даний водій від 14 лютого 2013 року Соснівським судом позбавлений прав керування терміном на 1 рік. Складений адмінпротокол.

Під час проведення операції «Метал», 11 травня на 120 км автодороги Бориспіль-Запоріжжя, стаціонарний пост «Золотоноша» затриманий автомобіль «ВАЗ-2107» з причепом під керуванням 26-річного жителя с. Іркліїв, який перевозив близько 200 кг металобрухту без відповідних документів. Доставлений до Золотоніського МВ.

11 травня, в с. Свидівок, при перевірці взводом супроводження автомобіля «ВАЗ-2170», під керуванням 51-річного жителя с. Кедина Гора, виявлено, що даний водій від 5 червня 2013 року. Золотоніським районним судом позбавлений прав керування терміном на 24 місяці. Складений адміністративний протокол.

Згідно інформації системи «Рубіж» на стаціонарному посту «Золотоноша», затримані:
-автомобіль «ВАЗ-21063», під керуванням 31-річного жителя с. Недогарки, Кременчуцького району, який розшукувався Кременчуцьким ВДВС;
-автомобіль «ВАЗ-21043» під керуванням 43-річного жителя м. Золотоноша, який розшукувався Золотоніським ВДВС.
Доставлені на майданчики тимчасового утримання.

За матеріалами Управління ДАІ в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар