Відбулася координаційна нарада з протидії проявам сепаратизму правоохоронцями

1

Категорія: 

30 квітня під головуванням Золотоніського міжрайонного прокурора області Володимира Вегери відбулася координаційна нарада з питань подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України.

У заході взяли участь керівники та заступники територіальних підрозділів МВС та СБУ в м. Золотоноша та Золотоніському районі.

На зустрічі йшлося про практичні заходи, здійснені правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування міста та району на забезпечення протидії сепаратистським проявам у регіоні та посяганням на територіальну цілісність України.

Зазначалося також, що в регіоні не допущено вказаних протиправних проявів.

Обговоривши ситуацію, учасники наради спільно розробили комплекс заходів. Зокрема, створено робочу групу з протидії сепаратизму та інших проявів посягань, що загрожують територіальній цілісності та недоторканності України. До неї увійшли представники органів прокуратури, служби безпеки та органів внутрішніх справ.

Заплановано також ряд перевірок в органах виконавчої влади, проведення роз’яснювальної та інформаційної роботи.

Золотоніська міжрайонна прокуратура

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар