Затримано автомобіль за допомогою відеоконтролю

1

Категорія: 

8 квітня, в Черкаській області, на стаціонарному посту «Золотоноша», який знаходиться на 121 км автодороги Бориспіль-Запоріжжя, відбулося спрацювання системи відеоконтролю «Рубіж» зафіксувавши рух автомобіля «BMW-645», який рухався з боку міста Черкаси в напрямку міста Київ, що знаходиться в розшуку.

Зупинивши автомобіль о 15 годині 45 хвилин, інспектори ДПС пояснили водієві причину зупинки та попросили надати документи для перевірки. 

На перший погляд перевірка документів підозри не викликали. Та при перевірці автомобіля по автоматизованих базах ДАІ було з’ясовано, що даний транспортний засіб внесено до бази несанкціоновано. 26-річний водій по даному факту пояснень ніяких не надав.

Під час більш ретельного огляду автомобіля, у багажнику машини було виявлено комплект державних номерних знаків, які згідно бази «Автомобіль» належать автомобілю «RANGE ROVER» 2013 року випуску.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського міськвідділу міліції. Наразі за даним фактом проводиться перевірка. Автомобіль доставлено до міськвідділу міліції міста Золотоноша, свідоцтво про реєстрацію даного автомобіля для перевірки на предмет підробки передано до науково-дослідного експертно – кріміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.

За матеріалами Управління ДАІ в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар