Торгова війна триває: Золотоніський маслоробний комбінат потрапив до чорного списку імпортних товарів Росії

1

Категорія: 

Російська санітарна служба заборонила ввезення на територію країни продукцію кількох українських підприємств, що виробляють молочну продукцію. “Відповідна інформація направлена ​​відповідно до правил СОТ до уповноваженого органу, у Федеральну митну службу і управління Росспоживнагляду з суб’єктів РФ”, – повідомляють в Росспоживнагляді в понеділок.
“З метою забезпечення прав споживачів Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію РФ молочної продукції українських виробників: ПП “Рось”, філія “Охтирський сиркомбінат”, АТ “Пирятинський сиркомбінат”, ТОВ “Гадячсир”, ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат” та ТОВ “Техмолпром”, – повідомили в санітарній службі.

“При здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, що свідчить про фальсифікацію”, – сказали в санітарній службі.
Зокрема, сири виробництва ПП “Рось”, філії “Охтирський сиркомбінат” та АТ “Пирятинський сиркомбінат” не відповідали вимогам федерального закону “Технічний регламент на молоко і молочну продукцію” за жирно-кислотним складом.
За даними Росспоживнагляду, сири виробництва “Пирятинський сиркомбінат” не відповідали техрегламенту на молоко з масової частки білка, масової частки жиру і з масової частки вологи.
“У сирах виробництва ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат” та виробництва ТОВ “Техмолпром” виявлено невідповідність й іншим вимогам федерального закону “Технічний регламент на молоко і молочну продукцію”, – сказали в Росспоживнагляді.
“Всі лабораторні дослідження проводилися випробувальними лабораторними центрами, акредитованими в російській та міжнародній системі акредитації”, – повідомили в Росспоживнагляді.
У лютому 2012 року Росія вже вводила заборону на ввезення сирів деяких українських виробників. У квітні 2012 року після переговорів у Москві в Росспоживнагляді з делегацією з України було вирішено поступово зняти ембарго на поставки сиру за умови виконання українськими виробниками російських вимог.
Як повідомлялося, в РФ заборонені поставки кондитерської продукції української корпорації “Рошен”.

За матеріалами news.finance.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар