Золотоноша стане одним з базових міст для проведення обласної Літньої ліги з міні-футболу

1

Категорія: 

Матчі новоствореної черкаської обласної Літньої ліги з міні-футболу прийматиме також Золотоноша. 

Про це повідомив голова Асоціації міні-футболу Черкащини, Юрій Гончаров в інтерв'ю Черкаському спорту.

"На сьогодні ми маємо вже чотири зони для чемпіонату – це Черкаси, Золотоноша, Звенигородка та Христинівка. Відповідно ці міста будуть центрами першості області, в яких будуть проходити зональні змагання", - зазначив Гончаров.

Як повідомляється, Асоціація міні-футболу Черкаської області готує до старту проект літнього міні-футбольного чемпіонату, а саме – Першість Черкаської області з міні-футболу на відкритих майданчиках. Змагання мають максимально широко охопити всю область.

"Це буде повноцінна першість області з міні-футболу на відкритих майданчиках зі штучним покриттям. Змагання проходитимуть щосуботи". - додає очільник обласного міні-футболу, - "Ми свідомо обрали цей день аби розмежувати наші змагання з чемпіонатом області з футболу. Тому більш професійних футболістів, котрі грають у чемпіонаті області, у нашому турнірі не буде. Проте ми робимо ставку на масовість цих змагань. Вже зараз зголосилося чимало команд брати участь у цій першості."

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар