Відбулася XIX міська виставка «Освіта Золотоноші»

1

Категорія: 

19 квітня 2014 року за участю міського голови В.О.Войцехівського відбулася чергова XIX виставка передового педагогічного досвіду «Освіта Золотоноші». У виставці взяли участь 17 навчальних закладів: загальноосвітні школи, дошкільні установи, будинок дитячої та юнацької творчості та станція юних техніків.

Виставка проходила на базі спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій, тож, як і годиться, господарі – вихованці хореографічного гуртка під керівництвом Гонзи С.М. порадували присутніх своїм танком.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова В.О.Войцехівський та начальник відділу освіти Строкань О.М.
Кожен керівник презентував інноваційні матеріали свого навчального закладу.

Всього на виставці «Освіта Золотоноші» представлено 122 роботи, з них: 77 методичні посібники та 45 цифрові ресурси. А крім того кожну виставку прикрасили роботи гуртківців та їх керівників.

 За результатами міської виставки 119 матеріалів візьмуть участь у обласній виставці «Освіта Черкащини», яка відбудеться 14-17 квітня у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Щиро дякуємо всім педагогам, чий досвід презентується цього року на виставці, гуртківцям і керівникам та СШІТ №2 за сприяння в організації проведення виставки.

За матеріалами сайту відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар