"Форсаж" та "Легіон" вийшли до плей-офф чемпіонату Черкас з баскетболу [ФОТО]

1

Категорія: 

Сьогодні у стінах черкаського ПС «Будівельник» були зіграні матчі останнього, 11-го туру, чемпіонату Черкас із баскетболу. За підсумками регулярного чемпіонату визначилася 8-ка учасників плей-офф. У рамках 11-го туру було зіграно п’ять матчів, які остаточно визначили малюнок подальшої боротьба за чемпіонство.

Гранд місцевого баскетболу, «Черкаси», зустрічалися з «Легіоном». Обидві команди забезпечили собі вихід до плей-оф, тому особливої інтриги у матчі не було. Гравці «Черкас» здобули перемогу з вражаючим рахунком – 116 : 61.

«Черкаси» м. Черкаси - «Легіон» м. Золотоноша – (116-61)
«Черкаси» : Марченко – 38, Нечаєв – 24, Булатецький М. – 12.
«Легіон» : Поліщук – 24, Перехрест – 14, Наливайко - 10.

Молоді фаворити чемпіонату, «Черкаські Мавпи-97» випробовували на міцність іншу золотоніську команду, «Форсаж». Навіть вихованець «Мавп» Даніїл Іскаков не допоміг «Форсажу» у цій грі. «Черкаські Мавпи-97» з перших секунд заволоділи ініціативою й довели матч до логічної перемоги – 117 : 47.

«Черкаські Мавпи- 97» м. Черкаси - «Форсаж» м. Золотоноша – (117-47)
«ЧМ-97» : Бойко – 26, Ткаченко – 25, Саєнко - 11.
«Форсаж» : Іскаков – 28, Зайцев – 8, Чучуженко – 6.

Таким чином, за підсумками чемпіонату до плей-оф вийшли такі команди: «Черкаси», «Ветеран-Баскет», «Черкаські Мавпи-97», «ЧДТУ», «Слемданк», «Фрегат», «Легіон», «Форсаж». Відповідно у першому раунді плей-оф між собою зіграють:

«Черкаси» - «Форсаж»
«Ветеран-Баскет» - «Легіон»
«Черкаські Мавпи-97» - «Фрегат»
«ЧДТУ» - «Слемданк»

Джерело: Черкаські мавпи

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар