Автомайданівці завітали на дачу Володимира Олійника (фото)

1

Категорія: 

Черкаський інформаційний простір знову сколихнуло дріб’язкове за своєю суттю, але гучне в інформаційному плані діяння активістів. Вчора Народна самооборона зайняла офіс обласної організації Партії регіонів, а Правий сектор виявив склад горілки на АТП яке обслуговувало владу. Сьогодні вже Черкаські автомайданівці вирішили провідати дачу нардепа-регіонала Володимира Олійника.

Місцезнаходження одного із рупорів минулого владного режиму не відоме, тож активісти завітали на подвіря його дачі в с. Кедина Гора на Золотоніщині.
До людей ніхто не вийшов, активісти погуляли подвірям, по фотографували маєток, позаглядали у вікна та обклеїли наліпками з портретом Володимира Миколайовича та написами «брехун». Активісти нічого не ламали і поводилися мирно.

Дача в Володимира Миколайовича звичайно не погана, на ній він ще перемогу Ющенка святкував дуже гучно, із салютами і застіллями. Однак зараз не на ті речі спрямовані погляди активістів – вже настав час контролювати нову владу, та питати за обіцянки, які чомусь не поспішають виконувати.

На території маєтку Олійника розміщено кілька споруд. Головний будинок триповерховий, з мансардою, через башточку, яка його прикрашає, нагадує палац. Охорони не було, або вона просто поховалася. Тому активісти змогли вільно походити подвір’ям і поспілкуватися з сусідами. Ті кажуть – Олійника не бачили тут зо два тижні. А у відсутність господарів дім доглядає така собі Люба. Вочевидь, під час візиту черкащан вона в будинку була, але двері не відчинила.

За матеріалами сайту procherk.info

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар