У Золотоніської районної ради новий голова

1

Категорія: 

Як повідомляє сайт Золотоніської РДА,  24 лютого відбулось позачергове засідання сесії Золотоніської районної ради. На порядку денному розглядалось питання про призначення нового голови районної ради та його замісника, оскільки на попередньому тижні Микола Собченко, який виконував ці обо'язки написав заяву про звільнення.

Після таємного голосування головою Золотоніської районної ради було обрано Валерія Петровича Саранчу, голову депутатської фракції Золотоніської районної організації політичної партії ,,Наша Україна”. Заступником голови районної ради було обрано Олександра Григоровича Нагаєвського, який є позапартійним депутатом.Голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Манчук привітав нових керівників Золотоніської районної ради.

Коротка відомість: Валерій Петрович Саранча до цього моменту входив до складу  комісії з питань бюджету, фінансів і цін та комунальної власності Золотоніського району, а ще раніше був директором Пальмирського цукрового заводу.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар